alexa
Avatar

Czechpaparazzi

  • Views 2 151
  • Likes 3
  • Unlikes 12
  • Score 103
Krásná hvězda ze sociálních sítí: Smrt v letadle! - www.clicksies.com

      Unlikes

  • Unlikes

Krásná hvězda ze sociálních sítí: Smrt v letadle!

14. 04. 2018 | Celebrities

Byla mladá, krásná a na sociálních sítích ji hltaly desítky tisíc fanoušků. Měla nakročeno k tomu stát se úspěšnou modelkou.

Život Mariah Coogan (†23) však přervala tragédie. Společně s pěti přáteli se zabila při letecké nehodě. Ještě pár minut před tragédií přímo na palubě stroje smrti natočila své poslední video.
Usměvavou Američanku podle jejích pozůstalých dokonale charakterizovalo její druhé jméno Sunshine, tedy sluneční svit. Věčně dobře naložená blondýnka, která se živila jako trenérka jezdeckého sportu a kromě koní milovala i párty a noční život, kolem sebe totiž neustále šířila dobrou náladu.
Ta z ní čiší i na videu, které nahrála, když na letišti v arizonském Scottsdale nastoupila do letadla Piper PA-24 Comanche. To patřilo jejímu kamarádovi Jamesu Pedrozovi (†28), za kniplem pak seděl Erik Valente (†26). Ti všichni společně s dalšími kumpány, modelkou Helenou Lagos (†22), studentkou Iris (†23) a reklamním agentem Ánandem (†26) mířili z hudebního festivalu v Arizoně do Las Vegas. Tam už ale nedorazili.
Přetížený strojLetadlo se pár minut po startu zřítilo na golfové hřiště a po nárazu jej zachvátily plameny. Podle předběžných zpráv vyšetřovatelů bylo příčinou tragédie přetížení 48letého létajícího »dědečka« – pilot jej po startu nedokázal dostatečně zvednout a Piper se dostal do smrtící »vývrtky«. Po Mariah, která prý nedávno podepsala smlouvu s nejmenovanou hollywoodskou módní agenturou, zůstali kromě zdrcených rodičů i 4 sourozenci.

Comments

Your comment

Log in