alexa
Avatar

The Silver Queen

  • Views 1 244
  • Likes 21
  • Unlikes 5
  • Score 79
ZAMILOVANÁ DO SPRIAZNENEJ DUŠE - www.clicksies.com

      Unlikes

  • Unlikes

ZAMILOVANÁ DO SPRIAZNENEJ DUŠE

14. 04. 2018 | Lifestyle

ZAMILOVANÁ DO SPRIAZNENEJ DUŠE? AJ TIETO NEROMANTICKÉ VECI SA VÁM MÔŽU STAŤ.

Okamžite vám to bude jasné. Doslova hneď budete vedieť, že ste práve stretli presne tú osobu, ktorú ste hľadali celý svoj život. Nejde o žiadny zázrak, deje sa to každému. Neznamená to však ani náhodou, že pôjde o dokonalého človeka bez jedinej chybičky. Pokojne sa môže stať, že sa vám stane týchto 5 vecí...

1. Zistíte, že je to zábudlivec
Či už ide o záchodovú dosku, ktorú po ňom musíte stále dávať dole, alebo nákup potravín, ktorý ste mu pripomínali od šiestej ráno. On jednoducho zabudol. Aj keď sa s ním cítite priam dokonale, rozumiete si v najpodstatnejších veciach, stále je to obyčajný chlap. Takže, buď si zvyknete na jeho neposlušnú pamäť, alebo ho pošlite naspäť k mame, nech dokončí nedostatky vo výchove.

2. Ťažká komunikácia
Dostať z chlapa nejaké informácie môže byť občas fakt ťažký oriešok. Lepšie ako z neho dolovať odpoveď na niekoľkokrát položenú otázku, bude počkať si na moment, keď vám bude ochotný a pripravený odpovedať, resp. sa rozprávať o danej veci. On za vami zaručene príde sám, žiadny strach.

3. Naučíte sa dohadovať
Na začiatku sa jeden druhému možno snažíte vyhovieť, no neskôr to môže byť o niečo náročnejšie. Ak však budete vzájomné dohody pravidelne trénovať, dozviete sa viac o silných a slabých partnerových stránkach, čo neskôr využijete pri ďalšej konverzácii. Budete vedieť, kedy ísť o krok dozadu a kedy nechať rozhodnúť partnera.

4. Z obyčajného domu sa stane domov
Už to nebude len podnájom, na ktorom vám v podstate nezáleží. Byt, alebo dom, ktorý si spolu kúpite, sa stane vaším domovom a o ten sa treba starať, či už sa jedná o financie, alebo zariaďovanie. Ide o istý druh zodpovednosti, ktorý vás vymaní z komfortnej zóny.

5. Naučíte sa počúvať
V žiadnom vzťahu to nefunguje tak, že stretnete osudového človeka a to stačí. Na partnerstve treba poctivo pracovať, čoho súčasťou je aj dôsledné počúvanie jeden druhého. Ukážte mu, že si ho vážite a že vás zaujíma, čo hovorí, bez ohľadu na to, čo to je. Partner ocení vašu pozornosť aj úprimnosť.

Autor: Simi
zdroj: https://wanda.pluska.sk/zamilovana-do-spriaznenej-duse-aj-tieto-neromanticke-veci-sa-vam-mozu-stat/sex-a-vztahy/vztahy/901206.html

Comments

Your comment

Log in